Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy park w Lublinie otwarto jesienią. Tak wygląda teraz po opadach deszczu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 07:41 Powrót do artykułu
To jest tak jak się robi coś byle udawać że się jest skutecznym. Władze walczą z Lgbt i nie mają czasu zastanowić się czy miliony pieniędzy podatników wydają celowo i skutecznie. Ale byle by swoi mieli coś na tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne . Less po wygoleniu z ukorzenionej przyrody tak się zachowuje i  będzie się zachowywał. Zatrudnicie sobie geomorfologa albo gleboznawcę, żeby wam to  pomógł zaprojktować. Lessy są specyficzne, bardzo miękkie i podatne na erozję wodną/ Nic tu ni można poradzić poza czekaniem "aż się uleży" ( nastąpi to gdy rośliny porządnie sięu korzenią, a i to nie do końca).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewna że niektórzy napiszą iż to wina PiS u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sztandarowa inwestycja p. radnej Wcisło - to niech teraz pogoni wykonawców, za przykrywanie śmieci ziemią. Niech pokarze czy ma moc po wyborach czy tylko do wyborów. Teraz powinna być przeprowadzona kontrola z wydziału audytu i ochrony środowiska. Strach z dziećmi tam iść, skoro pod warstewką ziemi cegły i inne odpady budowlane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, miasto d/efektów i pożarów podczas referndum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne . Less po wygoleniu z ukorzenionej przyrody tak się zachowuje i  będzie się zachowywał. Zatrudnicie sobie geomorfologa albo gleboznawcę, żeby wam to  pomógł zaprojktować. Lessy są specyficzne, bardzo miękkie i podatne na erozję wodną/ Nic tu ni można poradzić poza czekaniem "aż się uleży" ( nastąpi to gdy rośliny porządnie sięu korzenią, a i to nie do końca).
 To po co wykonawca naciągnął Inestora na kasę za geowłókninę? Plus mogliby śmieci nie przysypywać ziemią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzbe było inaczej glosować w freferendum, Za 15-20 lat wybudowliby wam drugi taki park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętajmy ,że wykonawcą tego parku  jak zwykle w Lublinie jest jedna słuszna  firma t.j. Budimex  a rzecznikiem tego wykonawcy jest zawsze rzecznik urzędu miasta . Pamietamy jak tłumaczył niedoróbki tego wykonawcy przy realizacji  Placu Litewskiego. A projekty jak zwykle nie na tą strefę klimatyczna . Być może w Lublinie woda winna płynąć pod górę . Nie ma winnego   tak jak przy wycięciu łąki kwiatowej. Pamiętajmy  w Urzedzie Marszałkowskim nie ma kolegów więc  strumyk pieniędzy  na bzdurne projekty dla Lublina wyschnie. . Na tej zmianie zyskają inne gminy na lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne, że wstęgę przecięli przed wyborami samorządowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Budimex remontuje Park Ludowy.To też trudny teren zważywszy na bliskość Bystrzycy.Ciekawe co tu sp...lą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzór budowlany niech zamknje park, powołać bieglych niech zbadają na jakim etapie popelniono błędy. Urzedasy beda miec luz na przynjamniej 3lata tak to działa w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kilka inwestycji w Lublinie nadzorowanych przez te same osoby, a efekt taki, że inwestycje spartaczone za to majątki nadzoru powiększone.
 Uważaj z kim zadzierasz.Ja mam plecy i poparcie bo też popieram. Ja mogę wszystko mieć w d...e bo mnie nikt nie ruszy a ty możesz wypisywać co ci się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...